fotografka lucie mocharová

  • KDE FOCENÍ PROBÍHÁ? - fotím nejčastěji v okolí měst Jihlava, Žďár nad Sázavou, Dačice, jezdím ale i do okolních vesnic po Vysočině, výjimečně Brno, Praha, tam však zatím dojíždím stále dopravou z Jihlavy, jelikož jako začátečník řidič si na dálnici netroufnu. Po Vysočině (okolí Jihlava, Žďár) místa, kde fotíme, mám vytipovaná, ale pokud máte místo, které pro vás něco znamená a chcete mít odtud fotky, vaše přání je předem splněno :)

  • JAK REZERVOVAT? - v případě zájmu o focení venku mi napište zprávu buď na mojí FB stránku https://www.facebook.com/luciemocharovafotografka , kde komunikuji nejčastěji a nejrychleji nebo na email (luciem[email protected]) A NEBO ROVNOU na těchto stránkách v záložce KONTAKT je formulář na rezervaci focení, vypište o co máte zájem, kdo by se fotil (členy rodiny, páru atd) a v jakém městě se máte zájem fotit (Dačice, Jihlava, Žďár). Následně vám na to odpovím.

  • JAK DLOUHO TO BUDE TRVAT, KOLIK DOSTANU FOTEK? - více informací se dozvíte v záložce CENÍK, většinou je to 30-60 minut focení - 15 ks fotek, každá další fotka navíc 200 Kč/ks, posílám náhledy všech fotek, sami si vybíráte, fakturu posílám po focení spolu s náhledy.

  • KOLIK FOCENÍ STOJÍ A JAK TO BUDE VYPADAT - cenu focení najdete v sekci CENÍK v horní liště :)

  • JAK SE OBLÉCT? - samozřejmě podle počasí, hlavně, ať je vám teplo a příjemně, dole pod těmito informacemi máte nahrané fotky pro inspiraci stažené z Pinterestu, klidně výběr oblečení můžete poslat mně do zprávy na FB, ráda poradím, oblečení hraje na focení také velkou roli, zda vše hezky s místem do sebe zapadá, nebo zda máte hodně barevné a křiklavé kousky, které se do přírody nehodí, určitě doporučuji se se mnou tedy poradit, ať to máme vypilované.

  • BARVY OBLEČENÍ - oblečení volte v barvách PŘÍRODNÍCH, tj. béžová, hnědá, khaki zelená, hořčicově žlutá, šedá, bílá, riflová (modrá), něco málo i černého (ne všechno), co nejméně červené, růžovou prosím jen staro nebo lososovou, ne nějakou křiklavou, sytou , pokud možno oblečení bez potisku (žádné obrázky jednorožců, atd, nápisu a obrázku), dětem můžete vzít klidně odrážedla, nějakou fotogenickou hračku, ne nic pestrého svítícího, jednoduchého plyšáčka, dřevěnou hračku atd., můžete, nemusíte, pokud víte, že děti budou lépe spolupracovat, když dostanou sladký úplatek, doporučuji vzít :) Pokud děti vyloženě focením trpí a nesnesou ho, raději bych je tím mermomocí netrápila, je velká pravděpodobnost, že se na focení rozpláčou a nedělá jim to dobře.

  • CO KDYŽ JSME SE NIKDY NEFOTILI A NEVÍME, CO DĚLAT? - tak to vůbec nezoufejte, sama se fotím jednou za uherský rok a sama nevím, co na focení dělat, ale když stojím za foťákem, je to něco jiného se vším vám poradím, pomůžu, nemějte z toho strach. Nebudete stát v pózách, budeme se procházet, běhat, dělat skopičiny hlavně kvůli dětem, povídat si a mezitím vzniknou krásné momentky :)

PROSÍM CHOĎTE VČAS, CCA 5 MINUT PŘED VAŠÍM OBJEDNANÝM ČASEM, mám více rodin ten den a musí mi to navazovat, ať to potom nemusím nějak přesouvat :) stačí opravdu jen pět minut před, ať se nestane, že byste volali půl hodiny před vaším objednaným časem a já nemusela odbíhat od focení před vámi, jelikož prostor je prosklený, uvidíte, až budeme hotoví :)

Pokud se opozdíte, nejsem schopna vám váš čas nahradit, protože v ten den mám více focení za sebou a nelze je přesouvat, každý má na focení svůj čas, proto lepší vyjet na focení dříve. DĚKUJI

Telefon na mě je 702 015 186
KDYBY VÁS COKOLIV NAPADLO, JSEM VÁM K DISPOZICI :)
TĚŠÍM SE NA VŠECHNY!
Lucie M.

REZERVACI MŮŽETE PROVÉST ZDE PŘES ODKAZ
VOLTE SI SPRÁVNĚ DATUM V REZERVAČNÍM SYSTÉMU, RADĚJI SI TO TŘIKRÁT ZKONTROLUJTE, I V EMAILU, AŤ SE NESTANE, ŽE SE PŘEKLIKNETE, A POTOM UŽ VE VÁŠ TERMÍN NEBUDE MÍSTO.

zde je odkaz na rezervaci

https://www.planfy.com/booking-widget/fotografka-lucie-mocharova?service_id=120348

Bez udání důvodu lze focení zrušit maximálně 5 dnů před focením, zálohu vracím jen tehdy, když najdu za vás nějaké náhradníky, jinak záloha propadá, zrušení rezervace 48 hodin a méně před focením - záloha je nevratná, i z důvodu nemoci, můžete si focení nahradit v jiný termín, pokud žádný volný nebude, lze uplatnit odečet zálohy na jiná focení.

VŠECHNY TERMÍNY SE BUDOU KONAT V JIHLAVĚA JAK VYPADÁ LETOŠNÍ VÝZDOBA ATELIÉRU NA VÁNOCE?

Chcete mít také ZACHYCENÉ VAŠE VZPOMÍNKY?