Newborn 
 focení miminek

u vás doma / v mém ateliéru v jihlavě

focení miminek

z pohodlí vašeho domova nebo u mě v ateliéru

Co to vlastně znamená - newborn lifestyle?
Je to focení miminka u vás doma nebo v ateliéru bez naaranžovaných póz, košíků, zavinování miminek do wrapů ...
Vytvoříme spolu vzpomínky na první dny miminka. Ve vašem náručí, s vaší láskou. 
V mém fotostudiu je pro vás připravený útulný koutek, křeslo, pohovka, postel, mojžíšův koš pro miminka, můžete kdykoliv miminko přebalit, nakrmit, topení je zapnuté, aby vám i miminku bylo příjemné. Nejde o čas - na focení newborn jsem k dispozici tak dlouho, jak jen miminko bude potřebovat.

vaše slova

S Luckou jsme fotili už 4x a pokaždé máme nádherné fotky. Lucka je moc milá, každé focení se nasmějeme. Focení dětí má vyloženě v malíku a dokonce i všeobecná nelibost chlapů z focení vždy opadne a vzniknou nádherné rodinné vzpomínky.
Kdybych o Lucce věděla už v roce 2018 byla by to i naše svatební fotografka. Miluju její tvorbu a obdivuji s jakým nadšením svoji práci dělá.

Markéta Dvořáková

2. Co si nachystat?

1-2 outfity na převlečení (výběr oblečení mi vyfoťte a pošlete do zprávy, ráda vám se vším poradím, protože správná barva a styl oblečení dodává fotkám tu krásnou barevnost), nejlépe když máte v šatníku přírodní, přirozené barvy - hnědá, hořčicově žlutá, staro nebo lososově růžová, samozřejmě modré rifle nebo riflová košile, barvy béžová, bílá, šedá ...
Dále jako rekvizity miminku dečky, dřevěné hračky. Povlečení světlé, jednoduché, bez obrázků a potisků.

3. Co osvětlení?

Pracuji s přirozeným světlem - takže pokud místnost větší okno, stačí. Většinou dělám fotky v obýváku, v ložnici, někdy v dětském pokojíčku.

Jak focení probíhá? Pokud je miminko hned na začátku klidné, fotím nejprve detaily jako ručičky, nožičky, samotné miminko z blízka, z dálky a potom s rodiči. Pokud miminko není v dobré náladě, fotím nejprve v náruči rodičů, na konci samotné.

Co když miminko nebude v dobrém rozpoložení delší dobu focení? To není žádný problém, nafotíme co půjde a když nebudu mít dostatek fotek, přijedu ještě jiný den.

Chcete mít své vlastní fotky?